Jazyková posilovna

Trénujte angličtinu sami nebo v týmu, ale vždycky tak, jak se to hodí právě vám!

Stejně jako v každé posilovně se tu trénuje, jenom to nejsou svaly, ale naše znalosti angličtiny. A také, jako každá správná posilovna, máme otvírací dobu, v našem případě období 12 týdnů, během kterého je posilovna otevřená pro všechny přihlášené.

Samozřejmě máme také tréninkový plán! Čeká nás celkem 12 témat a každý týden se věnujeme jednomu z nich.

A jak to tedy děláme?

Jazyková posilovna je založena na principu asynchronní výuky – pracujeme v prostředí Google Classroom, kde se studentům každý týden otevře jedno téma k procvičování, trénovaní a posilování a student má zároveň 1 týden na odevzdání domácích úkolů. Je úplně na vás, kdy a jak dlouho se budete učit!

V posilovně obvykle nebýváme sami, díváme se, jak ostatní cvičí a někdy si i navzájem pomůžeme. Stejně tak je to i v Jazykové posilovně, kde se můžete potkávat s ostatními studenty v uzavřené facebookové skupině a sdílet svoje úspěchy i nezdary. Povídat si o tom, co vám jde a a co byste potřebovali zlepšit a také si navzájem poradit a podporovat se! Ale nebojte se, nebude nás tam moc! Maximální počet přihlášených pro jaro 2022 je 12 studentů / studentek.

Do posilovny si někdo chodí hlavně povídat – ano, i to budeme dělat! Jednou měsíčně se sejdeme ke společné konverzaci na ZOOM, ale kromě toho budete dostávat i “mluvící úkoly” – tedy ne, že by na vás mluvily ty úkoly! Mluvit budete vy a pomocí jednoduchého digitálního nástroje pak úkol odevzdáte do Google classroom.

Kdy
24.1. - 17.4. 2022
Počet studentů
12
Volná místa
2
Co budete potřebovat?
  • emailovou adresu s koncovkou @gmail ( bez ní byste se nedostali do Google Classroom )
  • pokud chcete mít možnost komunikovat v naší uzavřené FB skupině, tak potřebujete i svůj Facebookový profil
  • ke konverzacím na Zoom potřebujete počítač nebo laptop s rychlým internetovým připojením, funkčním mikrofonem a kamerou

Chci se přihlásit

Aktuálně není přihlašování spuštěné.