Jazyková posilovna

Trénujte angličtinu sami nebo v týmu, ale vždycky tak, jak se to hodí právě vám!

Stejně jako v každé posilovně se tu trénuje, jenom to nejsou svaly, ale naše znalosti angličtiny. A také, jako každá správná posilovna, máme otvírací dobu, v našem případě období 12 týdnů, během kterého je posilovna otevřená pro všechny přihlášené. Po jejich uplynutí ale nezavíráme. Naopak! Necháme Vás týden odpočinout a pak otevřeme znovu, abyste mohli pokračovat.

Samozřejmě máme také tréninkový plán! Čeká nás celkem 12 témat a každý týden se věnujeme jednomu z nich.

A jak to tedy děláme?

Jazyková posilovna je založena na principu asynchronní výuky – pracujeme v prostředí Google Classroom, kde se studentům každý týden otevře jedno téma k učení, procvičování, trénovaní a posilování a student má zároveň 1 týden na jeho zpracování odevzdání zadaných úkolů. Je úplně na vás, kdy a jak dlouho se budete učit!

V posilovně obvykle nebýváme sami, díváme se, jak ostatní cvičí a někdy si i navzájem pomůžeme. Stejně tak je to i v Jazykové posilovně, kde se můžete potkávat s ostatními studenty v uzavřené facebookové skupině a sdílet svoje úspěchy i nezdary na naší společné cestě. Povídat si o tom, co vám jde a co byste potřebovali zlepšit a také si navzájem poradit a podporovat se!

Do posilovny si někdo chodí hlavně povídat – ano, i to budeme dělat! Jednou za 14 dní se sejdeme ke společné konverzaci na Meet, ale kromě toho budete dostávat i “mluvící úkoly” – tedy ne, že by na vás mluvily ty úkoly! Mluvit budete vy a pomocí jednoduchého digitálního nástroje pak úkol odevzdáte do Google classroom, kde si ho lektor poslechne a dá Vám zpětnou vazbu.

Kolik Vás to bude stát? Cena je 3 900,- ( vč. DPH ) a pokud jste nebo jste v minulosti byl/a naším studentem, tak získáváte jednorázovou slevu 200,-.

Kdy
25.3. - 16.6. 2024
Max. počet studentů
bez omezení
Volná místa
ano
Co budete potřebovat?
  • emailovou adresu s koncovkou @gmail ( bez ní byste se nedostali do Google Classroom )
  • pokud chcete mít možnost komunikovat v naší uzavřené FB skupině, tak potřebujete i svůj Facebookový profil
  • ke konverzacím na Meet potřebujete počítač nebo laptop s rychlým internetovým připojením, funkčním mikrofonem a kamerou

Chci se přihlásit

Aktuálně není přihlašování spuštěné.