English Fairytale Camp

Příměstský tábor s angličtinou určený předškolním dětem ve věku 4 do 6 let, který pořádá Creduo dětské tábory z.s.

Děti jsou na procházce na anglickém příměstském sportovním táboře

 Již osmý ročník anglicko – pohádkového příměstského tábora, kde si předškolní děti nenásilnou a hravou formou intenzivně procvičí angličtinu a zároveň si užijí spoustu zábavy při hrách, soutěžích, výtvarných a sportovních aktivitách venku i uvnitř.

Příchod dětí mezi 7.30 – 8.30, vyzvedávání dětí mezi 15.15 – 16.15.

Stravování bude zajištěno přímo v MŠ.

Každý den děti ráno čeká jógová rozcvička a pak dopoledne v angličtině, kterým je bude provázet chlupatý kamarád – medvídek Teddy Eddie. Společně si budou hrát, zpívat, povídat si, soutěžit, hrát divadlo, nakupovat, vařit, chodit do restaurace, číst si a objevovat svět kolem nás. A to všechno v angličtině. Děti budou mít v rámci tábora umožněn i přístup do zábavné vzdělávací aplikace Teddy Eddie Playground, aby si mohly angličtinu procvičovat i doma.

Samozřejmě bude i čas na svačinku a pobyt venku! 

Po dobrém obědě, který nám přichystá paní kuchařka přímo ve školce, si přečteme několik pohádek, děti si trochu odpočinou ( mladší mohou spinkat, starší si obvykle rády prohlížejí krásné anglické knížky, které máme celý týden k dispozici ) a pak už na ně bude čekat kreativní dílnička, vždy zaměřená na téma dne. Svoje výrobky si děti pak po odpolední svačince rády berou ven na zahradu, aby si je nezapomněly vzít s sebou domů 🙂

Pro budoucí prvňáčky budeme mít v odpolední části připravené i pracovní listy, kdyby měli chuť trochu potrénovat než půjdou do školy.

V pátek si užijeme již tradiční pohádkový karneval.

Program celého týdne bude jako vždy velmi pečlivě připraven s ohledem na rozdílnou úroveň angličtiny a specifika věku předškolních dětí. 

Pořadatelem je Creduo dětské tábory z.s.

Kdy
15. - 19.7. 2024
Kde?
MŠ Postřižín Kozomínská 414 Postřižín
Cena

3 900,-
Sleva 100,- pro žáky našich kurzů a 2. dítě

Co budete potřebovat?
  • potvrzení o bezinfekčnosti dítěte