English Sports Camp

Příměstský tábor s angličtinou určený školákům ve věku 6 až 14 let.

Děti jsou na procházce na anglickém příměstském sportovním táboře

Již  desátý ročník oblíbeného anglicko-sportovního tábora, kde si děti nenásilnou a hravou formou opravdu intenzivně procvičí angličtinu a zároveň si užijí dostatek pohybu při sportovních aktivitách.

Letošní téma bude: Městečko záhad 

Letos se vydáme do tajemného městečka Gravity Falls v americkém Oregonu, kde spolu s dvojčaty Mabel a Dipperem Pinesovými strávíme týden plný dobrodružství a snad přijdeme i na to, jaká záhada stojí za podivnými událostmi, které se v městečku odehrávají. 

Jak je naším dobrým zvykem, děti čeká každý den intenzivní dopoledne v angličtině pod vedením zkušených lektorů, během kterého budou v týmech plnit nejrůznější úkoly, soutěžit, hrát divadlo, a to všechno v angličtině!

V poledne se posilníme dobrým obědem ve školní jídelně a pak si krátce odpočineme při hrách, výtvarných aktivitách, čtení, povídání – prostě každý podle svých potřeb. Samozřejmě bude také možné zapojit se do anglické výzvy, o kterou bývá velký zájem.

Odpoledne budeme zlepšovat svoji kondici ve dvou tréninkových blocích zaměřených na různé druhy sportů, zlepšení koordinace pohybu, posílení síly a celkové zdatnosti, protože přijít na kloub záhadě, která městečko obestírá vyžaduje nejen chytrost, ale i svaly!

Program celého týdne bude jako vždy velmi pečlivě připraven i s ohledem na rozdílnou úroveň angličtiny a pohybovou zdatnost jednotlivých dětí.

Příchod dětí mezi 7.30 – 8.30, vyzvedávání dětí mezi 16.00 – 16.30.

Stravování bude zajištěno v jídelně ZŠ (oběd, 2x svačina)

Staňte se našimi přáteli a sledujte novinky na facebooku English Summer Camps

Kdy
12. - 16.8. 2024
Kde?
Sokolovna Úžice, Hlavní 151
Volná místa
3 900,- Sleva 100,- pro žáky našich kurzů ( i bývalé ) a 2. dítě. Platba v dubnu 2024.
Co budete potřebovat?
  • potvrzení o zdravotní způsobilosti
  • prohlášení o bezinfekčnosti (obdržíte po přihlášení)