O nás

Creduo jazykové studio pořádá již řadu let skupinové a individuální kurzy angličtiny na Kralupsku. Dříve bylo jazykové studio součástí rodinné firmy Accolang s.r.o., ale od září 2021 už jsme se rozhodli pro samostatné působení a proto také máme nový název Creduo, který vystihuje naší filozofii výuky: creative education = kreativní vzdělávání.

Specializujeme se u nás především na děti (od těch nejmenších až po teenagery), ale občas učíme i dospělé. Ve všech našich kurzech klademe důraz na kvalitu výuky a individuální přístup. Věříme také, že důležitým prvkem při výuce je respektující, pozitivní a motivující přístup lektora a že radost z učení přináší výsledky.

Logo metody Teddy Eddie
Jsme jediným akreditovaným centrem pro výuku metodou Teddy Eddie na Kralupsku.

Medailonek z dílny TV Kralupy

Kdo je Creduo?

Fotka zakladatelky studia Creduo

Kdo je Creduo? Jsem to já Hanka Hrubá – kreativní lektorka angličtiny s letitou praxí a spoustou nápadů, ale také maminka 3 dětí. Před mnoha lety jsem jako lektorka angličtiny a tvořivé dramatiky hledala pro svoje děti opravdu kvalitní kurzy angličtiny a nenašla nic, co by odpovídalo mým nárokům. Tak jsem si jazykové studio prostě vytvořila podle svého .

Na základě letitých zkušeností vidím, že učení u dětí má probíhat cyklicky, je tedy důležité se k již probrané látce stále vracet, ale ve větších objemech a naše znalosti postupně rozšiřovat a hlavně důkladně procvičovat. Děti se učí pro život a proto je v kurzech vedu k aktivnímu projevu, hodně mluvíme a učíme se nebát chyb!

Na všechno už samozřejmě nestačím sama, takže mi s některými kurzy a letními příměstskými tábory pomáhají kolegové lektoři Nicholas, Asanka, Pavel, Soňa a Kristýna.

Sledujete nás
na sociálních sítích